סיפורי הצלחה

"מוצרי הרבלייף שינו את חיי!"
זה מה שמיליוני אנשים מספרים על ההצלחה שחוו בעקבות שימוש במוצרי הרבלייף. מתזונה תאית לבקרת משקל וטיפוח העור, המוצרים שלנו יכולים לשנות את חייכם גם כן. קראו על כמה מההצלחות בסיפורים הבאים.

aaa

גל פרידמן

הרכב תזונתי נכון וספיגה טובה של כל המרכיבים, הם תנאי הכרחי לאימון נכון, שייק התאוששות של הרבלייף בתוספת אבקת חלבון, נותן מענה מושלם לשתי הדרישות האלה והתוצאות בהתאם. *כל ההצהרות המתייחסות לבקרת משקל מתייחסות לתכנית בקרת המשקל של הרבלייף הכוללות בין היתר תזונה מאוזנת,פעילות גופנית קבועה, צריכה יומית של כמויות נוזלים נאותות, שימוש בתוספי תזונה ומנוחה מספקת. כל התוצאות הן אישיות ועשויות להשתנות מאדם לאדם

IMG-20130129-WA0003

רחל חג'ג'

חיים חדשים ! *כל ההצהרות המתייחסות לבקרת משקל מתייחסות לתכנית בקרת המשקל של הרבלייף הכוללות בין היתר תזונה מאוזנת,פעילות גופנית קבועה, צריכה יומית של כמויות נוזלים נאותות, שימוש בתוספי תזונה ומנוחה מספקת. כל התוצאות הן אישיות ועשויות להשתנות מאדם לאדם

מיכאל סיפור הצלחה

"היום אני מרגיש יותר טוב מתמיד" מיכאל בן 55 מבת-ים, במקצועו אח מספר כי בשנת 1994 עלה לישראל , מיכאל היה עסוק בהשתלבות בחברה ומציאת עבודה ולא שם לב שבינתיים הוסיף למשקלו משקל רב. " במשך 10 שנים צברתי יותר מ30 קילוגרם משקל עודף ולא שמרתי על אורח חיים בריא. כתוצאה מזה התחלתי להרגיש לא טוב, זה התבטא בעייפות כרונית,קוצר נשימה,היה לי מאד קשה לעלות במדרגות. אני כל הזמן ניסיתי להפחית במשקל ולשפר את מצבי הבריאותי.
"היום אני מרגיש טוב מתמיד. " מיכאל בן 55 מבת-ים, במקצועו אח מספר כי בשנת 1994 עלה לישראל , מיכאל היה עסוק בהשתלבות בחברה ומציאת עבודה ולא שם לב שבינתיים הוסיף למשקלו משקל רב. " במשך 10 שנים צברתי יותר מ30 קילוגרם משקל עודף. כתוצאה מזה התחלתי להרגיש לא טוב, זה התבטא בעייפות כרונית,קוצר נשימה,היה לי מאד קשה לעלות במדרגות. אני כל הזמן ניסיתי להפחית במשקל ולשפר את מצבי הבריאותי. לפני 4 שנים פגשתי יועץ תזונה אישי שלימד אותי הרגלי תזונה חדשים. השינוי התחיל בארוחת בוקר נכונה ולהפתעתי כבר מהחודש הראשון העייפות הכרונית חלפה והרגשתי מלא אנרגיה. תוך 14 חודשים אני הפחתתי ממשקלי 32 ק"ג וכבר שלוש שנים אני שומר על התוצאה." "אני בן אדם חדש!".

סבטלנה סיפור הצלחה

סבטלנה בת ה-34 מספרת כי "מאז שהייתי תלמידת בית ספר תיכון, סבלתי מעודף משקל , מעולם לא עסקתי בפעילות גופנית אך שמרתי על אורח חיים בריא.
מאז ועד היום חלו בי שינויים כאלה ואחרים והוספתי משקל עודף לגופי. את הרבלייף לא הכרתי אך שמעתי אודות המוצר ותוצאותיו המדהימות. ההכרות הראשונה של עם הרבלייף הייתה שהגעתי לחברה כדי לנסות את מוצרי הקוסמטיקה בחודש אוגוסט 2007. החלטתי להתחיל להשתמש גם במוצר, במטרה להפחית ממשקלי, להרגיש יותר טוב, להראות יותר טוב וללבוש בגדים שאני אוהבת. התחלתי לשתות את השייק, את משקה האלוורה, ליטול טבליות תאית, שמן חריע ועוד. במהרה הרגשתי הכללית השתפרה פלאים, האנרגיה התחדשה, הביטחון העצמי חזר אליי. הפסקתי להסתכל על מיונז, קטשופ, נקניקים והתחלתי לשמור על  אורח חיים בריא. כיום אני אוכלת הרבה ירקות, פירות ומאוד אוהבת את השייק של הרבלייף, הוא דומה מאוד לגלידה מוקצפת. בתוך 7 חודשים הפחתתי 10 ק"ג ממשקלי, ירדתי 6 מידות בבגדים, ממידה 52 למידה 48, המטרה שלי היא להמשיך להפחית ממשקלי עד שאגיע למשקל הרצוי ולהיות כפי שתמיד חלמתי להיות!!! כיום, אני מרגישה קלילה, בטוחה ויפה ואני מקבלת מחמאות רבות. קל לי יותר לעבוד. החיים הפכו להיות שמחים יותר, מעניינים, יש לי הרבה חברים וההערכה העצמית שלי השתפרה." "ידידיי לא מאמינים למראה עיניהם. כולם אומרים: "חזקי ואמצי" ! "

אידה סיפור הצלחה

בשנת 1989 אידה הכירה לראשונה את הרבלייף, השתמשה במוצרים וגילתה כי אכן המוצרים הם טובים, בריאים, תורמים לתחושת החיוניות הכללית ולאורח חיים בריא. אך מאז היא הפסיקה להשתמש במוצרים, עלתה רבות במשקל וסבלה מעייפות כרונית וחוסר חיוניות. "ידעתי שמוצרי הרבלייף יכולים לעזור לבעיות שלי החלטתי להשתמש במוצרים בכדי להפחית את משקלי העודף, שהשפיע עליי מאוד, אז התחלתי להשתמש שוב במוצרים. רכשתי תוכנית ל-6 חודשים, 3 חודשי ירידה ו-3 חודשי שמירה. כבר בשבוע הראשון התחלתי להרגיש נפלא, כל הסובבים אותי הרגישו בהבדל. ב-3 חודשים הפחתתי ממשקלי 10 ק"ג, ו-15 ס"מ בהיקפים. שיפרתי את הבריאות שלי , אני מרגישה מצוין, אנרגטית ומאושרת כל דקה ביום. מזה שנתיים אני שומרת על משקלי בלי לעלות אפילו גרם. "אני מודה להרבלייף על המוצרים הנפלאים שעוזרים לאנשים להפחית משקל, לשמור על המשקל ולשפר את איכות חייהם. אני אמשיך להשתמש במוצרים ואמליץ עליהם לכולם."

אמנון סיפור הצלחה

אמנון בן ה-51 שקל למעלה מ-10 שנים יותר מ-100 ק"ג. " ניסיתי דיאטות שונות ותמיד אחר ירידה של 10-15 ק"ג, התחלתי לעלות תוך חודש או חודשיים.
אני סובל מסוכרת מזה 13 שנה והרופאים אמרו לי שאני חייב להפחית ממשקלי ולשמור על אורח חיים בריא כדי לאזן את הסוכרת. בתחילת יוני 2006 התחלתי תוכנית להפחתת משקל עם מוצרי הרבלייף, בפחות משנה ירדתי 20 ק"ג . כיום אני מרגיש נהדר, אני נהנה להסתכל על עצמי במראה לראות את ההבדלים בין העבר להווה. מידת המכנסיים שלי ירדה ממידה 54 ל- 46. " אני ממשיך לאכול וליהנות מהארוחות המאוזנות עם תוספי המזון והשייקים של הרבלייף כדי לשמור על ההישג והבריאות לכל החיים. "

מרגריטה סיפור הצלחה

"לטווח הארוך המטרה שלי זה להישאר בריאה וחטובה כל חיי" מרגריטה מספרת כי לפני כשלוש שנים, לאחר לידת בנה, הוסיפה 23 ק"ג תוך חצי שנה למשקלה. "מעולם לא הצלחתי להתעמל, ניסיתי דיאטות שונות עם דיאטניות ובסדנאות המשלבות אימוני כושר אישיים וללא הצלחה. את הרבלייף הכרתי בשנת 2007, חשבתי לעצמי אולי זה יכול לעזור גם לי... ומאז הצבתי לעצמי מטרה לשקול 70 ק"ג ולחזור למידותיי לפני הלידה, 38!
"לטווח הארוך המטרה שלי זה להישאר בריאה וחטובה כל חיי" מרגריטה מספרת כי לפני כשלוש שנים, לאחר לידת בנה, הוסיפה 23 ק"ג תוך חצי שנה למשקלה. "מעולם לא הצלחתי להתעמל, ניסיתי דיאטות שונות עם דיאטניות ובסדנאות המשלבות אימוני כושר אישיים ולא הצלחתי לשמור על אורח חיים בריא. את הרבלייף הכרתי בשנת 2007, חשבתי לעצמי אולי זה יכול לעזור גם לי... ומאז הצבתי לעצמי מטרה לשקול 70 ק"ג ולחזור למידותיי לפני הלידה, 38! לפני שהתחלתי להשתמש במוצרים של הרבלייף, לא יכולתי ללכת למרחקים ארוכים כי הייתי מתעייפת מהר, לא יכולתי ללכת על עקבים. הייתי רוב הזמן עייפה ולא היה לי כוח לעבודות הבית השונות ולזמן איכות עם ילדי. לאחר חודש שימוש במוצרים הרגשתי תחושת קלילות, ההרגשה לקום בבוקר הייתה הרבה יותר טובה, הפסקתי להיות תלויה בשתיית קפה כדי להישאר ערנית, והכי חשוב התחלתי לצמצם היקפים ולהרגיש איך אני מתחטבת ויכולה לעמוד זקוף. תזונתי השתנה לחלוטין, הבנתי שלא צריך לאכול הרבה כדי לשבוע ולהרגיש טוב, התחלתי לאכול ארוחות בוקר בריאות שמיד שיפרו את הרגשתי במהלך היום. שילבתי את עקרונות התזונה הנכונה יחד עם מוצרי הרבלייף ופעילות גופנית. הביטחון העצמי שלי השתפר פלאים, אני מרגישה שאני יכולה ללבוש כל דבר ולהראות ולהרגיש נהדר! אני יכולה שוב ללבוש בגד ים ואת הג'ינס הישן שלי שהיה תלוי בארון. המחמאות לא מפסיקות להגיע מכל חבריי ומשפחתי. הפחתתי ממשקלי סה"כ 25 ק"ג, וירדתי ממידה 46 למידה 40. אני ממשיכה להשתמש במוצרים ואמשיך להשתמש כל חיי." "הדבר הטוב ביותר בהפחתת משקל הוא הקלילות ושמחת החיים שמתלווה לזה, הרגשה של חופש והמון אנרגיות שלא ידעתי שקיימות בי!" * התוצאות הן אישיות ומשתנות מאדם לאדם.

סטנלי סיפור הצלחה

סטנלי מילינר חבר נבחרת ה-World Team מספר כי מגיל 10 הוא עוסק בענפי ספורט שונים- שחייה, כדור מים, ובמשך 28 השנים האחרונות בסקווש.
"למרות כל פעילות הספורט האינטנסיבית , כ-3-5 פעמים בשבוע, נלחמתי תקופה ארוכה בעודף משקל של 10-15 ק"ג כתוצאה מהרגלי אכילה גרועים" , מספר סטנלי, " לא הצלחתי להפחית ממשקלי וסבלתי מעייפות כרונית. מצב זה ללא ספק השפיע לרעה על הישגיי בענפי הספורט השונים. לפני 12 שנה הציע לי שכני את מוצרי הרבלייף בכדי להתגבר על מצב העייפות. התוצאות היו מדהימות! תוך 3 ימים הרגשתי שיפור משמעותי ברמת האנרגיה שלי וב-6 שבועות הבאים הצלחתי להוריד 10 ק"ג ממשקלי. שמרתי על תוצאה זו 10 שנים ללא כל קושי ואף המשכתי לאכול את הדברים שאני אוהב. לפני כ- 3 שנים התחלתי תוכנית תזונה לספורטאים עם המוצרים של הרבלייף, בעקבות מאמר שקראתי באחת החוברות של החברה. בנוסף לכל המוצרים שהשתמשתי בהם באופן יומיומי, התחלתי לשתות חצי שייק על בסיס מיץ כחצי שעה לפני כל אימון והיתרה מיד בסיום. ושוב...התוצאות מדהימות! בתקופה של 3 חודשים הפחתתי 3 ק"ג נוספים והרבה ס"מ בהיקפים. הרגשתי שיפור אדיר במצב הכושר הגופני, סיבולת ובעיקר בהתאוששות לאחר אימון. כמובן שהביצועים במגרש הסקווש השתפרו בהתאם. לפני שהתחלתי בתוכנית הייתי מדורג מס' 11 בארץ בקבוצות גיל שלי. במכביה ה- 17 ב-2005 הייתי מס' 5, וכעת, אני מדורג מס' 3 בקבוצות בגיל 55+. המטרה שלי היא להגיע להיות מס' 1 עד המכביה ה-18 בשנת 209! לפני מספר חודשים זכיתי במקום 3 ובמקום 1 בשני קטגוריות באליפות הארץ. אין בי כל ספק שלא הייתי מגיע להישגים האלה ללא השימוש המתמיד של המוצרים המדהימים שלנו ושמירה על אורח חיים בריא. אני עם הרבליף לכל החיים! "